אודות

Doing Marketing

מתמחה בייעוץ וליווי שיווקי-אסטרטגי לעסקים ששואפים גבוה

החברה הוקמה בשנת 2010 על ידי אדוה גוהר, בעלת ניסיון של מעל שני עשורים במתן שירותי שיווק וליווי לעסקים מסקטורים שונים והפיכתם מעסק רווחי לרווחי יותר. פעילות הליבה של Doing Marketing  עוסקת במתן שירותי ניהול ושיווק לחברות במתכונת סורסינג על פי צורכי הלקוח. השיווק נעשה במגוון אפיקי פרסום ייעודיים המתאימים בקפידה לאופי העסק וקהל היעד.

שירותי הליווי והשיווק של Doing Marketing ורסטיליים מאוד ומותאמים לסיפור העסק

הרי לכל לקוח צרכים משתנים, ולכן השירות מתאים את עצמו לעסק. החברה מעניקה את שירותיה לארגונים קטנים ובינוניים ומפתחת עבורם כלי שיווק ייחודיים על מנת להתפתח יחד איתם. אדווה, בעל החברה חיה ונושמת את המותג, לויאלית ללקוח, ומעורבת בכל תהליכי הארגון במטרה להיות חלק ממנו.

מתודולוגיית עבודה

Doing Marketing מציעה מתודולוגיית עבודה מוקפדת המתחילה בפגישה אישית עם הנפשות הפועלות לצורך מציאת פתרונות וביצוע שותפות פורייה. לאחר אפיון צרכי העסק, החברה בונה את החבילה המותאמת ללקוח. עבודת השיווק השוטפת מכילה ליווי קפדני החל מבניית אסטרטגית שיווק אונליין ואופליין, בניית תכנית עבודה ויישומה בפועל, ניהול נכסים דיגיטליים, בחירת אפיקי פרסום ועוד. כל לקוח מקבל את כלי השיווק המותאמים לו בליווי אישי, תוך שאיפה מתמדת להגעה לתוצאות רווחיות.

חנויות

100%

אמינות

100%

שיווק

100%

מתקשרים, מתייעצים

ומתחילים לייצר חשיפה ממוקדת!

לייעוץ מקצועי, השאר פרטים ונחזור אליך >>>